fbpx

Vamzdžių pjovimo linija HGG TCL 400

Vamzdžių pjovimo linija HGG TCL 400

TCL 400 vamzdžių plazminio pjovimo linija yra naujos kartos 3D vamzdžių pjovimo mašina. Didelio našumo TCL pakeičia automatines, bet brangias lazerinio pjaustymo mašinas.

Neprilygstamas našumas

Dėl medžiagos tvarkymo galimybių ir galimybės pjovimo metu degiklį laikyti fiksuotoje padėtyje dabar galima automatiškai apdoroti įvairaus ilgio gatavas detales. Naujos kartos pjaustytuvai yra našesni ir nereikalauja nuolatinio operatoriaus įsikišimo.

Saugus operatoriui

Naudojant tradicinius vamzdžių pjaustytuvus, nėra rizikos susidurti su plazmos dujomis. Suformavus mažą, ribotą pjovimo zoną, dūmai visiškai kontroliuojami. Geriausias įmanomas sprendimas.

Medžiagų rūšiavimas

Pjaunama medžiaga nukreipiama į reikiamą išvesties stotį, todėl visos projekto dalys surenkamos vienoje platformoje. Vėliau važiuoklę krautuvu galima perkelti į reikiamą vietą. Pagal pageidavimą galima įsigyti ir sistemą su konvejeriu.





  Kas jums kelia didžiausią nerimą gamybos procese? Ar tai sudėtingas vykdymas, prastas gamybos srauto valdymas, neefektyvus medžiagų tvarkymas, dėl kurio patiriami dideli nuostoliai, nekontroliuojamos einamosios išlaidos, ar kvalifikuotų suvirintojų trūkumas? Kaip susidoroti su vis griežtesniais suvirintoms konstrukcijoms keliamais reikalavimais ir taisyklėmis?

  Plieninės konstrukcijos

  Kadangi kiekvieno projekto apimtys ir vamzdžių dydžiai skiriasi, jums reikia lanksčios mašinos, kuri nedirbtų tuščiai ceche. Plieninių konstrukcijų rinka yra labai konkurencinga, joje vyrauja griežti terminai ir mažos maržos, todėl norint į ją įsitvirtinti, reikia itin automatizuotų gamybos mašinų. Vamzdžių pjaustymo linija TCL 400 pasižymi ir lankstumu, ir aukštu automatizavimo lygiu.
  Be to, kasmet vis sunkiau rasti aukštos kvalifikacijos darbuotojų, pavyzdžiui, patyrusių suvirintojų. Pjovimo proceso automatizavimas išsprendžia šiuos iššūkius, nes leidžia atlikti labai tikslius pjūvius ir gerokai sumažinti suvirinimo apimtis. Dėl didelio tikslumo pjūvių nereikia per daug šlifuoti. Paruoštas detales lengva priderinti ir suvirinti.
  Pramoninis pritaikymas: plazminis vamzdžių pjaustymas (vietoj pjaustymo lazeriu) kranams, grotoms, stadionams, tiltams, pramogų parkams, parodų centrams, oro uostams, prekybos centrams.

  Technologiniai vamzdynai

  Vamzdžių pjaustymo linija TCL 400 automatizuoja ir supaprastina suvirinimo kabinų aprūpinimą pakankamu kiekiu pjaunamų medžiagų, todėl meistrai suvirintojai negaišta laiko montavimui. TCL 400 – tai itin automatizuota gamybos linija su keliomis išleidimo stotimis suvirinimo kabinoms aprūpinti ir likučių tvarkymo sistema.
  Surenkamos talpyklos ir vamzdžių komponentai turi būti surenkami griežtai laikantis gamintojo specifikacijų. Automatizavus pjaustymo procesą ir pritaikius išmaniuosius suvirinimo metodus, medžiagos bus paruoštos greitam ir lengvam montavimui ir suvirinimui. Automatizavus pjaustymo procesą taip pat galima gerokai sumažinti suvirinimo apimtis, o tai savo ruožtu iki 30 proc. sumažina darbo vietoje sąnaudas.
  Pramoninis pritaikymas: plazminis vamzdžių pjaustymas (vietoj pjaustymo lazeriu) kojų, rėmų, ritinių, magistralinių linijų, vamzdynų, kolektorių, specialių sprendimų, katilų, antgalių.

  TCL 400 48 – 406 mm (2 – 16″) 4.2 t