fbpx

Kontaktas

 

Latvija/Lietuva:

Konstantin Timofejev
Pardavimų inžinierius

Telefonas: +372 56 66 88 24
Pašto adresas: konstantin@nordcity.ee

Paslaugos po prekių pardavimo (Bendradarbiavimo partneris Nordcity Service SIA):

Janis Gailis
Priežiūros technikas Latvijoje ir Lietuvoje

Telefonas: +371 22 006 631
Pašto adresas: janis@nordcity.eu

Estija:

Jüri Metsaorg
Pardavimų direktorius

Telefonas: +372 56 668 823

Pašto adresas: jyri@nordcity.ee

Vladimir Müürsepp
Specialių projektų pardavimų vadovas

Telefonas: +372 56 999 079
Pašto adresas: vladimir@nordcity.ee

Tarmo Talving
Pardavimų inžinierius / Šiaurės Estija

Telefonas: +372 56 668 819
Pašto adresas: tarmo@nordcity.ee

Konstantin Timofejev
Pardavimų inžinierius / Pietų Estija

Telefonas: +372 56 66 88 24
Pašto adresas: konstantin@nordcity.ee

Paslaugos po prekių pardavimo – atsakysime per 24 valandas:

Tõnis Kotkas
Po pardavimo vadybininkas (Lakštų pramonė)

Telefonas: +372 657 9682
Telefonas: +372 56 99 9076
Pašto adresas: tonis@nordcity.ee

Mait Liivand
Po pardavimo vadybininkas (Drožlių pramonė)

Telefonas: +372 56 999 078
Pašto adresas: mait.liivand@nordcity.ee

Tanel Talviste
Atsarginės dalys/Logistika

Telefonas: +372 657 9682
Telefonas: +372 56 99 9077
Pašto adresas: tanel@nordcity.ee

Rinkodara

Rasmus Aukust
Rinkodaros specialistas

Telefonas: +372 54 290 973
Pašto adresas: rasmus.aukust@nordcity.ee

Suomija:

Aivar Kahr
Pardavimų inžinierius

Telefonas: +372 56 668 819
Pašto adresas: aivar.kahr@nordcity.fi

Tarmo Talving
Pardavimų inžinierius

Telefonas: +372 56 668 819
Pašto adresas: tarmo@nordcity.ee

Jüri Metsaorg
Pardavimų direktorius

Telefonas: +372 56 668 823

Pašto adresas: jyri@nordcity.ee

 

 

 

 

 

 

Administracija:

Urmet Itse
CEO

Pašto adresas: urmet@nordcity.ee

Jüri Metsaorg
Valdybos narys

Telefonas: +372 56 668 823

Pašto adresas: jyri@nordcity.ee

Leili Rakaselg

Buhalteris

Telefonas: +372 683 6414
Pašto adresas: leili@nordcity.ee

 

Bendri kontaktai

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pardavimas:(+372) 56 66 88 24Priežiūrapriežiūra:(+372) 657 9682Buhalterija:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location