fbpx

Vamzdžių pjovimo linija HGG SPC 660-1200 RB

Vamzdžių pjovimo linija HGG SPC 660-1200 RB

SPC 660-1200 kasetės tipo vamzdžių pjaustymo linijoje ritininio konvejerio ir plaukiojančios kasetės principas derinamas siekiant užtikrinti nenutrūkstamą medžiagos srautą ir linijiniu judesiu nukreipti medžiagos sukimąsi.

Nenutrūkstamas medžiagos srautas

SPC 660-1200 RB suderina didelį tikslumą ir nenutrūkstamą medžiagos srautą. Medžiaga kraunama ant tiektuvo buferinio stalo ir po vieną tiekiama į pjovimo zoną. Paruoštos detalės siunčiamos ant dozavimo buferinio stalo tolesniam apdorojimui.

Idealios formos pjovimas

Užuot naudojus dideles jėgas medžiagai prilaikyti, linijinis judesys matuojamas ir nuolat kompensuojamas. Dėl tikslios mechaninės konstrukcijos ir CNC ašių valdymo sistemų derinio kiekvieną kartą gaunami itin tikslūs pjūviai.

CAD staklės

Galimybė naudoti anksčiau į CAD modelį įvestus duomenis yra labai svarbi. SPC 660-1200 RB turi įmonėje sukurtą programinės įrangos paketą, leidžiantį sąveikauti su bet kuria projektavimo sistema, kuri kuria NC duomenų failus.

  Kas jums kelia didžiausią nerimą gamybos procese? Ar tai sudėtingas vykdymas, prastas gamybos srauto valdymas, neefektyvus medžiagų tvarkymas, dėl kurio patiriami dideli nuostoliai, nekontroliuojamos einamosios išlaidos, ar kvalifikuotų suvirintojų trūkumas? Kaip susidoroti su vis griežtesniais suvirintoms konstrukcijoms keliamais reikalavimais ir taisyklėmis?

  Plieninės konstrukcijos

  Kadangi kiekvieno projekto apimtys ir vamzdžių dydžiai skiriasi, jums reikia lanksčios vamzdžių pjaustymo linijos, kuri neužsibūna ceche. Naudojant tradicinius metodus, per dieną paprastai galima nupjauti 10-20 tonų vamzdžių. Naudodami vamzdžių plazminį pjaustytuvą, per dieną lengvai galite nupjauti daugiau kaip 40 tonų vamzdžių.

  Vamzdynų apdirbimas

  HGG SPC 660-1200 RB vamzdžių pjaustymo linija automatizuoja ir supaprastina suvirinimo kabinų aprūpinimą pakankamu kiekiu matmenų pjaustomų medžiagų, todėl suvirinimo meistrai negaišta laiko montavimui. Laikas, kurio reikia 82 faziniams kolektoriams pagaminti, sutrumpėja nuo įprastų 26 valandų iki 2 valandų.

  SPC 660 RB 48 – 660 mm (2 – 26″) 8t
  SPC 1200 RB 75 – 1225 mm (3 – 48″) 12t