fbpx

Sijos pjovimo staklės HGG RPC 1200 Mk3

HGG sijos pjovimo staklės RPC 1200

Ieškote sijų pjovimo mašinos, galinčios pjauti visus profilius? RPC 1200 Mk3 yra pirmasis pasaulyje plazminio pjovimo robotas, kuris taip pat pjauna vamzdžių profilius. Visapusiškas sprendimas, sukurtas 3D terminio pjovimo lyderio. Universaliausias sijos pjovimo sprendimas rinkoje.

Servitutas

Tandeminis RPC gali būti naudojamas ne tik kaip pjovimo, bet ir kaip kampų lenkimo linija, suteikiant visiems kampams 2 mm spindulį. Dėl to nebereikia varginančio ir daug laiko reikalaujančio šlifavimo.

Trianguliacijos pjovimas

Medžiagoms būdingos įvairios deformacijos: kreivi flanšai, išlenkti paviršiai ir skirtingi spinduliai. RPC taiko trianguliacinį skenavimą tikrajai medžiagai ir prieš pjaustydama atlieka korekcijas. Rezultatas – apdirbimo greitis ir precedento neturintis pjovimo rezultatų tikslumas.

Laisva forma

Sunku numatyti visas gamybos serijas, kurios gali atsirasti per metus. Todėl RPC 1200 turi laisvos formos modulį, kuris aptinka susiduriančias dalis ir jų sąlyčio taškus. Tada modulis jas sujungia į galutines formas, skirtas pjaustyti robotu.

  Profilių formų pasirinkimas H sijos, lygiakraštės kampinės sijos, T formos sijos, kūginės sijos, specialios kampinės sijos ir kūginio profilio jungtims.

  Sijų galų pjūviai

  Sijos sujungimui su skersine sija arba mazgu

  Beam cut-outs

  To make room for colliding parts

  Beam holes

  To cut bolted holes