fbpx

CNC vamzdžių pjovimo staklės HGG SPC 500-1200 PT

CNC vamzdžių pjovimo staklės HGG SPC 500-1200 PT

Vamzdžių profiliavimas; universalus tikslumas

SPC 500-1200 vamzdžių pjovimo staklėmis galima pjauti įvairaus dydžio ir storio medžiagas, jos tinka visoms reikmėms. Mašinoje įrengtos dujinio ir plazminio pjovimo, žymėjimo ir CAD-CAM sąsajos.

Sutaupomos lėšos atliekant montavimo ir suvirinimo operacijas

Nebereikia gaišti apmokytų suvirintojų laiko paruošimui, rankiniam pjovimui ir šlifavimui. Gerų suvirintojų sunku rasti; tai potencialus jūsų gamybos proceso trikdis.

Pirmiausia sauga

Svarbiausia užtikrinti darbuotojų, pjaunančių tonas plieno, saugą. Apribota pjovimo galvutė, vamzdinis išmetamųjų dujų išleidimas ir unikali Venturi sistema likusioms išmetamosioms dujoms užtikrina maksimalią operatorių saugą.

CAD į mašiną

Galimybė naudoti anksčiau į CAD modelį įvestus duomenis yra labai svarbi. SPC modeliuose yra įmonėje sukurtas programinės įrangos paketas, leidžiantis sąveiką su bet kuria projektavimo sistema, kuri generuoja NC duomenų failus.

  Kas jums kelia didžiausią nerimą gamybos procese? Ar tai sudėtingas vykdymas, prastas gamybos srauto valdymas, neefektyvus medžiagų tvarkymas, dėl kurio patiriami dideli nuostoliai, nekontroliuojamos einamosios išlaidos, ar kvalifikuotų suvirintojų trūkumas? Kaip susidoroti su vis griežtesniais suvirintoms konstrukcijoms keliamais reikalavimais ir taisyklėmis?

  Plieninės konstrukcijos

  Kadangi kiekvieno projekto apimtys ir vamzdžių dydžiai skiriasi, reikia lankstaus vamzdžių pjaustytuvo, kuris nestovėtų be darbo ceche. Naudodami tradicinius vamzdžių profiliavimo metodus, paprastai per dieną galite nupjauti 10-20 tonų vamzdžių. Naudodami HGG stakles, per dieną galite lengvai nupjauti daugiau kaip 40 tonų vamzdžių.

  Technologiniai vamzdžiai

  HGG SPC vamzdžių pjaustytuvu automatizuojamas ir supaprastinamas suvirinimo kabinų aprūpinimas pakankamu kiekiu pagal matmenis supjaustytų medžiagų, todėl nereikia gaišti suvirinimo meistrų laiko montavimui. Laikas, kurio reikia 82 fazinių kolektorių gamybai, sutrumpėja nuo įprastų 26 valandų iki 2 valandų.
  Pramoninis pritaikymas: profilių apdirbimas vamzdžiams, skirtiems kojoms, rėmams, ritėms, magistralinėms linijoms, vamzdynams, kolektoriams, specialiems sprendimams, katilams, purkštukams.

  SPC 500 PT Ø 48 – 510 mm (2 – 20″) 8t
  SPC 600 PT Ø 48 – 610 mm (2 – 24″)
  SPC 800 PT Ø 48 – 815 mm (2 – 32″)
  SPC 1000 PT Ø 48 – 1020 mm (2 – 40″) 8t / 12t
  SPC 1200 PT Ø 48 – 1225 mm (2 – 48″)