fbpx

CNC vamzdžių pjovimo staklės HGG Procutter 600-900

HGG CNC vamzdžių pjovimo staklės ProCutter 600-900

PC 600 ir PC 900 CNC vamzdžių pjovimo staklės yra pagrįstos pažangiausiomis HGG technologijomis. Tiek PC 600, tiek PC 900 turi dujinio ir plazminio pjovimo, žymėjimo ir CAD-CAM sąsajas.

Sutaupykite montavimo ir suvirinimo operacijoms

Daugelis suvirintojų gaišta laiką ruošdami medžiagas, pjaustydami ir šlifuodami rankomis. Tačiau kvalifikuotus suvirintojus sunku rasti; tai gali tapti jūsų gamybos proceso kliūtimi. Vamzdžių pjovimo proceso automatizavimas leidžia suvirintojams užsiimti tuo, ką jie moka geriausiai – suvirinimu.

Dalinio įsiskverbimo suvirinimo siūlės

Apima ir dujinį, ir plazminį pjaustymą, todėl „ProCutter 600-900” mašinos tinka įvairių dydžių ir storio medžiagoms apdoroti. Unikalios profilių formos (pvz., griebtuvas) leidžia nepertraukiamai ir efektyviai suvirinti, nepaisant esamų plazmos apribojimų, susijusių su posvyriu. Išmaniosios profilių formos automatiškai persijungia nuo suvirinimo, kraštų užpildymo iki kampinio suvirinimo (nereikia ekstremalaus fazavimo), kai viršijama fazavimo riba.

  Kas jums kelia didžiausią nerimą gamybos procese? Ar tai sudėtingas vykdymas, prastas gamybos srauto valdymas, neefektyvus medžiagų tvarkymas, dėl kurio patiriami dideli nuostoliai, nekontroliuojamos einamosios išlaidos, ar kvalifikuotų suvirintojų trūkumas? Kaip susidoroti su vis griežtesniais suvirintoms konstrukcijoms keliamais reikalavimais ir taisyklėmis?

  Plieninės konstrukcijos

  PC 600-900 leidžia supaprastinti montavimo ir suvirinimo operacijas vamzdinių konstrukcijų gamyboje. Skaitmeninio valdymo vamzdžių pjaustytuvuose taikomos vamzdžių pjaustymo technologijos, leidžiančios lengvai ir taupant laiką montuoti ir suvirinti labai dinamiškas vamzdžių jungtis. Tradiciniais pjovimo metodais per dieną galima nupjauti nuo 10 iki 20 tonų vamzdžių, o naudojant CNC vamzdžių pjaustyklę PC 600-900 našumas gali siekti 40 tonų vamzdžių per dieną.

  Procesas

  Kompiuteriu valdoma vamzdžių pjaustyklė PC 600-900 supaprastina suvirinimo kabinų aprūpinimo pakankamu kiekiu matmenų pjaustomų medžiagų procesą, todėl suvirinimo meistrai negaišta laiko montavimui. Naudojant PC 600-900, tipinis 82 fazių kolektorius sukomplektuojamas vos per 2 valandas, o paprastai tai trunka apie 26 valandas.

   PC 600 Ø 48 mm–610 mm (2 – 24″) 3t
   PC 900 Ø 48 mm–910 mm (2 – 36″)