fbpx

Lazerinio pjovimo staklės Durma HD-FO

LAZERINIO PJOVIMO STAKLĖS DURMA HD-FO

„Durma” lazerinio pjovimo staklės HD-FO išsiskiria gamybos efektyvumu, aukštos kokybės medžiagomis ir pramoniniu dizainu. Lazeriniam pjovimui skirtos medžiagos pakrovimas ir iškrovimas reikalauja mažiau pastangų, nes nereikia keisti stalo. HD-FO lazerinio pjaustymo stendo paprastas naudojimas, mažos eksploatacinės išlaidos, greitai atidaromas dangtis, lengva prieiga prie pjaustymo zonos, kompaktiškas tilto dizainas ir lengvas transportavimas padidins jūsų darbo našumą bet kurioje srityje.

Kokie yra „Durma HD-FO” pluoštinio lazerio privalumai?

 1. Patogus naudoti
  HD-FO lazerinis pjaustytuvas yra patogus naudoti įrenginys. Jos automatizuota darbo eiga taupo jūsų laiką. Mes žinome, kad jums reikia efektyvaus ir lengvai naudojamo lazerinio pjaustymo stendo. Jei ieškote mašinos, kuria būtų lengva naudotis, HD-FO lazerinis pjaustytuvas yra tinkamas pasirinkimas.
 2. Mažos eksploatavimo sąnaudos
  HD-FO sukurtas atsižvelgiant į energijos vartojimo efektyvumą. Pažangi „Durma” technologija buvo specialiai sukurta siekiant užtikrinti mažas eksploatacines išlaidas. Jūsų mašina taupo energijos sąnaudas, taip pat laiką ir darbo sąnaudas. Speciali konstrukcija iki minimumo sumažina mašinos montavimo vietą. Tam lazerio įrenginys ir aušintuvas integruoti į mašiną.
 3. Greitai atidaromas priekinis liukas
  Ši mašina sukurta specialiai klientams, turintiems erdvės problemų. Lakštų pakrovimas ir iškrovimas yra lengvas, kai nereikia keisti stalo. Greitai atidaromas priekinis liukas taupo jūsų laiką ir energiją. Žinome, kad gamyboje laikas yra labai svarbus, o sutaupytas laikas reiškia didesnį pelną. Standartinėje versijoje įrengtas rankiniu būdu valdomas pjaustymo stalas. Jei pageidaujate, papildomai galite naudoti pneumatinį persirengimo stalą.
 4. Lengva prieiga prie pjovimo zonos
  Lakštams įdėti, pjaustyti ir išstumti reikia mažiau vietos ir mažiau darbo, todėl mašina gali būti kompaktiška. Į pjaustymo zoną galima lengvai patekti per mašinos gale esantį aptarnavimo liuką.
 5. Greitas pakavimas ir pristatymas
  „Durma” pristatys mašiną per trumpą laiką. HD-FO lazerinis pjaustytuvas specialiai sukurtas taip, kad būtų galima greitai supakuoti. „Durma” žino, kad labai svarbu užtikrinti jūsų gamybos tęstinumą. Su HD-FO garantuojamas greitas pakavimas ir greitas pristatymas.

  • Specialiai suprojektuoti taip, kad rūpintųsi grindų plotu
  • Patogus naudoti
  • Mažos eksploatavimo sąnaudos
  • Greitai judantis viršutinis dangtis
  • Lengvas priėjimas prie pjovimo zonos
  • Kompaktiškas tilto dizainas
  • Lengvas transportavimas

  Šviesolaidiniai lazeriai išsiskiria pjovimo greičiu ir energijos vartojimo efektyvumu, ypač palyginti su CO lazeriais. Aukštųjų technologijų pluoštinius lazerius lengva valdyti, prižiūrėti ir aptarnauti. DURMA pluoštinių lazerių pavarų ir linijinių variklių pavaros technologijos leidžia pasiekti 3G pagreitį. DURMA dėmesys skiriamas kokybei, našumui ir efektyvumui. DURMA pluoštiniai lazeriai yra vieni geriausių savo srityje dėl standžios konstrukcijos, idealios filtravimo sistemos, kompaktiško dizaino, efektyvumo ir patogumo naudoti.

  HD-FO TECHNICAL SPECIFICATIONS
  Maks. lapo dydis 3.048 x 1.524 mm
  Maks. lapo svoris 200 kg/m²
  Z ašies pavara 125 mm
  Maks. sinchroninis greitis (X-Y) 141 m/dk.
  Maks. pagreitis (X-Y) 14 m/s²
  Padėties nustatymo tikslumas ±0.05 mm
  Pakartojamumas ±0.05 mm
  MAŠINŲ DYDŽIAI
  Mašinos dydis 5308mm x 2810mm h= 1860mm 6582mm (with filter unit)
  PJOVIMO STORIS
  Maitinimas 1kW 2kW
  Minkštas plienas (mm) 8 12
  Nerūdijantis plienas (mm) 4 6
  Aliuminis (AIMg3) (mm) 4 6
  Žalvaris (mm) 4 6
  Varis (mm) 2 3
  PJOVIMO GALVUTĖ
  Fokusavimo atstumas 125 mm
  Demesio Automatinis / rankinis
  VALDYMO VIENETAS
  CNC SIEMENS SINUMERIK 840D SL
  Ekranas 19” jutiklinis skydelis