fbpx

Dujiniai ir plazminiai pjaustytuvai vamzdžių ir profilių apdirbimui

No products found

Nordcity Center siūlo dviejų žinomų gamintojų HGG ir AJAN dujinius ir plazminius pjaustytuvus vamzdžių ir profilių apdirbimui.

HGG yra vienas iš pirmaujančių 3D profiliavimo* įrangos tiekėjų pasaulyje. Turėdama platų gaminių asortimentą, HGG gali pasiūlyti puikių sprendimų laivybos, energetikos, statybos ir pramonės srityse. Visų rūšių metalinės konstrukcijos ruošiamos itin tikslia 3D įranga.

* 3D profiliavimas – tai automatizuotas metalinių vamzdžių, sijų ir kitų profilių trimačių formų pjovimo procesas. Įranga paruošia profilius suvirintoms jungtims formuoti. Nors 2D profiliavimu galima pjauti plokščius strypus ir plokštes, 3D profiliavimas tinka tik trimatėms formoms pjauti. Taip 3D profiliavimas padeda sukurti tikslų patvarių suvirintų jungčių erdvinį pritaikymą.

* 3D profiliavimą atlieka robotinė ranka, pritvirtinta prie dujinio arba plazminio pjovimo antgalio. Toks profiliavimo procesas padeda išvengti medžiagų iškraipymų, tokių kaip sulenktos sijos ar išsikraipę vamzdžiai. Nepriekaištingi rezultatai pasiekiami derinant lazerines matavimo sistemas ir išmaniuosius techninius sprendimus.

VAIRUOJU dujiniais ir plazminiais pjaustytuvais. 40 metų patirtis elektronikos srityje padarė AJAN bene patikimiausiu dujinių ir plazminių pjaustytuvų gamintoju pasaulyje, galinčiu savarankiškai gaminti visus savo mašinų komponentus. Asortimente yra prekių tiek mažiems, tiek dideliems gamintojams. Įrangos ir eksploatacinių dalių kainos nedidelės, nes AJAN įrangą gamina visiškai pats. Be to, gamintojas atkreipė dėmesį, kad visi nuo pat pradžių eksploatuojami (įskaitant 40 metų) ir tinkamai prižiūrimi suolai vis dar veikia.

Jei turite klausimų dėl dujinių ir plazminių pjaustytuvų vamzdžių ir profilių apdirbimui, drąsiai kreipkitės į mūsų specialistus. Kartu rasime Jūsų įmonei tinkamą sprendimą.

Bendri kontaktai

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pardavimas:(+372) 56 66 88 24Priežiūrapriežiūra:(+372) 657 9682Buhalterija:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Vieta