fbpx

Durma lazerinis vamzdis pjovimo mašina HD-TC 60170

Lazerio vamzdžių pjovimas yra specialiai sukurtas tam, kad rūpintųsi aukštos kokybės profiliu ir vamzdžių pjovimu. Visiškai automatinis įkrovimas ir iškrovimas reikalauja mažiau pastangų ir laiko taupymo operatoriui. Lengvas naudojimas, priežiūra ir aptarnavimas buvo pasiektas aukštųjų technologijų pluošto lazeriai. „Rack & Pinion“ ir „Linear Motor Motion“ technologijos leidžia mums paspartinti 3G ryšį. Pasaulyje pripažinti efektyvūs komponentai, naudojami DURMA pluošto lazeriuose, prideda vertės jūsų įmonei. Mes visada siekiame aptarnauti kokybę, našumą ir efektyvumą mūsų klientams. Šiuolaikinės šviesos šviestuvai šiandien, rytoj ir amžinai su jumis.

  Lazerio vamzdžių pjovimas yra specialiai sukurtas įmonėms, kurios rūpinasi aukštos kokybės vamzdžiais (maks. Skersmuo 170 mm) ir profiliu (maks. Skersmuo 120 mm ir stačiakampis 100 x 150 mm). Naudojant lazerio pjovimo galia iki 3 kW, vamzdžiai ir profilio medžiagos storis nuo 0.8 mm iki 8 mm yra supjaustyti. Full automatic Loading and Unloading requires less effort and time saving for the operator.

  Judančios ašys veikia naudojant techninės priežiūros neturinčius, dinamiškus ir aukštos kokybės AC servo variklius. Siurbimo sistema naudojama dulkių, susidarančių lazerio pjovimo metu, vakuumui į dulkių surinkimo filtrą. Automatinė vamzdžių ir profilių pakrovimo sistema yra suprojektuota pagal principą sumažinti medžiagų paruošimo laiką ir automatinę vamzdžių ir profilių iškrovimo sistemą, siekiant surinkti pjaustomąsias medžiagas nesustabdant mašinos. Dėl kompaktiško mašinos išdėstymo, visi vamzdžiai ir profilio pakrovimo / pjovimo / iškrovimo veiksmai atliekami su mažiau vietos ir mažiau apdorojimo.

  HD-TC lazeriai skiriasi greičiu, aukštos kokybės komponentais, efektyvumu ir pramoniniu dizainu.

  Mažos veiklos sąnaudos

  Mažas energijos suvartojimas

  Mažos sąnaudos vienam komponentui

  Optimizuotas židinio atstumas visoms storio vertėms

  Laisva eksploatacija

  Kompaktiškas dizainas, greitas montavimas

  Stipri kūno struktūra, didelis ilgaamžiškumas

  Lazerinis galvos pjovimas

  „ProCutter“ siūlo išsamų sprendimą plono ir vidutinio dydžio medžiagos storio lazerio fuzijos pjovimui bangos ilgio diapazone maždaug 1 μm. Gaisro pjovimo metu taip pat galima apdoroti didesnius medžiagų storį, išlaikant aukštus kokybės standartus. Pjovimo galvos potencialas optimaliai konvertuojamas į našumą, ypač plokščiųjų ir vamzdžių pjovimo mašinų atveju, kur naujoviškos technologijos derinamos su įrodytais konceptais, užtikrinančiais geriausią įmanomą našumą, lankstumo diapazoną ir patikimumo laipsnį.

  Automobilių pakrovimo sistema

  Profilius, paimtus iš pakuotės po vieną į grandinę, sistema perkelia profilį aukštyn, o grippers suspaudžia profilį ir perkelia jį į chuck ašį, o chuck laikosi profilio.

  Profilio ilgio nustatymas

  Su servo varikliu jis matuoja profilio ilgį ir siunčia duomenis į sistemą.

  Vamzdžių perdavimo sistema

  Vamzdžių perdavimo sistema užtikrina, kad vamzdžiai būtų nukreipti į pjovimo liniją tinkama padėtimi.

  Hidraulinis profilio laikiklis

  Jis gali laikyti įvairius profilius su 4 klijais, kurie savarankiškai veikia kaip 2 + 2. Hidraulinis slėgis automatiškai reguliuojamas pagal profilio medžiagos storį.

  Grandinės perdavimo sistema

  Grandinės perdavimo sistema naudojama su nerūdijančio plieno aliuminio varinių ir tt vamzdžių pakrovimo principu be įbrėžimų.

  Iš ašies

  Leidžia greitesnį pjovimo procesą dėl savo didelio dinaminio našumo. Lazerio galvutė su automatiniu fokusavimu pašalina laiko praradimą paruošimo etape prieš pjaustymą.

  Automatinė Gripper įkrovimo sistema

  Vamzdžiai, kurie ateina iš pakrovimo vieneto, perkeliami į pjovimo zoną ir automatiškai centrinami.

  Profilių palaikymo sistema

  4 dalių palaikymo rankos su servo varikliais gauna apkrovą, kad būtų tas pats lygis su hidrauliniu kištuku. Kadangi hidraulinis kištukas juda į priekį profiliu X1 ašyje, palaiko rankas uždaryti vieną po kito, kad atidarytų hidraulinio kištuko priekį.

  Spatter apsaugos sistema

  Spatter apsaugos sistema naudojama siekiant užkirsti kelią šlakams, kurie išeina iš pjovimo krašto, klijuoti į priešingą profilio paviršių. Gręžiniai, pritvirtinti prie profilio vidinio paviršiaus, sutrikdo pjovimo kokybę ir sukelia tam tikrą darbo dalių vidinio paviršiaus valymą. Visų šių problemų galima išvengti naudojant „Spatter Protection“ sistemą.

  Automatinė iškrovimo sistema

  Iškrovimo vienetas palaiko mechanizmo aukštį, kurį kontroliuoja servo variklis ir palaiko profilį pjovimo metu.

  • 4 m ir 6 m pasirinkimas.
  • Priekinės ir galinės pusės parinktys.
  • Iškrovimo stalas gali pašalinti pjovimo vamzdžius, ištraukdamas iš kabinos su jo judesiu.

  Seam detekcijos jutiklis

  Prie HDTC mašinų prijungtas siuvimo aptikimo jutiklis aptinka siuvimo paviršių, kai vamzdis yra pakrautas ant mašinos ir suteikia galimybę sukti operatoriaus pjovimo skyles bet kokiu kampu.

  Centravimo sistema su lazeriniais jutikliais

  Su naujai pridėta lazerio jutiklio centravimo parinktimi, pridėta prie HDTC mašinų, galima kontroliuoti profilio dydį ir netaisyklingą struktūrą pjaustymo metu arba prieš pjaustymą naudojant jutikliai, siekiant užtikrinti, kad vidiniai kontūrai, kuriuos reikia pjaustyti, būtų prieinami.