(

Pjovimas lazeriu

Kas yra pjovimas lazeriu ir kaip tai daroma?

Pjovimas lazeriu naudoja didelio galingumo lazerį, valdomą optika ir kompiuteriniu skaitmeniniu valdymu (CNC), kad nukreiptų spinduliuotę per medžiagą. Pjovimas lazeriu gali būti naudojamas apdirbti daugybę medžiagų – iš medžio, metalo, faneros, aliuminio ir kt. Paprastai pjovimo lazeriu procese naudojama judesio valdymo sistema, kuri seka CNC arba G kodo šabloną, kurį reikia pjauti ant medžiagos. Sufokusuotas lazerio spindulys dega, išsilydo, išgaruoja arba sprogsta, kai liečiasi su dujų srautu, todėl gaunamas aukštos kokybės paviršius su užbaigtu kraštu.

Lazerio spinduliuotė gaunama stimuliuojant lazeriu pjaustomas medžiagas naudojant elektros išlydžius arba lempas sandariame inde.

Šiandien dauguma pramoninio lakštinio metalo pjovimo lazeriu atliekami naudojant dviejų tipų lazerius: CO2 ir skaidulinius lazerius. Daugiau apie CO2 ir šviesolaidinius lazerius galite paskaityti paspaudę ČIA.

„Nordcity Center“ siūlo lazerinius pjaustytuvus lakštiniam metalui, vamzdžiams ir profiliams. Lakštinio metalo pjovimui lazeriu siūlome įrangą iš žinomų gamintojų, tokių kaip Durma ir Balliu, kurie turi daugiau nei dviejų dešimtmečių patirtį metalo apdirbimo įrangos srityje. Vamzdžių lazeriniam pjovimui galima įsigyti Durma ir HSG Laser vamzdžių lazerius.

Kuo skiriasi lakštinio metalo ir vamzdžių bei profilių lazerinės pjaustyklės?

Pirmas dalykas, išskiriantis vamzdžių pjovimą lazeriu nuo lakštinio metalo pjovimo lazeriu, yra tas, kad apdirbus vamzdį, medžiaga viso proceso metu juda priešingai nei (paprastai) nutinka su lakštiniu metalu. Pakrovus ir pajudėjus į pjovimo vietą, vamzdis eksploatacijos metu judinamas pirmyn atgal, sukasi dideliu greičiu ir skirtingais pagreičiais.

Kitas vamzdinių lazerių skirtumas, palyginti su lakštinio metalo lazeriais, yra didžiulis įvairių formų, pjūvių ir profilių, kuriuos galima apdirbti, skaičius (apdorojamų medžiagų įvairovė ir medžiagos storis gana panašus į lakštų apdirbimo įrangą).

Įvairūs apdirbami komponentai – nuo ​​apvalių, kvadratinių ar stačiakampių vamzdžių, kuriuos buvo galima apdirbti ankstesnėse sistemose, iki sudėtingesnių komponentų su įvairaus storio ir atvirų įgaubtų profilių.

Jei turite klausimų dėl lakštinio metalo, vamzdžių ar profilių pjovimo lazeriu, susisiekite su mumis. Išklausysime Jūsų problemas ir kartu rasime geriausią įmanomą įrenginį pagal Jūsų pageidavimus.

Bendri kontaktai

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pardavimas:(+372) 56 66 88 24Priežiūrapriežiūra:(+372) 657 9682Buhalterija:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location