fbpx

Metalo lakštų pjovimas lazeriu

Durma skardos pjovimas lazeriu

Skaidulinio lazerio technologija yra efektyviausias sprendimas pjaustyti lakštą. Durma lazeriai yra vieni žinomiausių pasaulyje. Įmonės modelių asortimentas platus su įvairiomis papildomomis galimybėmis. Skaiduliniai lazeriai yra daug greitesni ir efektyvesni nei CO2 lazeriai. Rack & Pinion linijinio variklio judesio technologija leidžia 3G pagreitinti. Prie įrangos galima pridėti visiškai automatizuotą lakštų pakrovimo ir laikymo mechanizmą. Dėl automatizavimo darbas yra labai greitas ir ekonomiškas. Skaiduliniais lazeriais galima pjauti aliuminį, varį, žalvarį ir plieną. Visi Durma šviesolaidiniai lazeriai yra pagaminti ir suprojektuoti taip, kad juos būtų galima patalpinti net ir gana mažoje erdvėje. Šviesolaidinio lazerio kompaktiškumas įmanomas dėl puikios aušinimo ir filtravimo technologijos.

DURMA skaidulinių lazerių privalumai:

  • Puikūs rezultatai pjaunant įvairias medžiagas
  • Tikslūs storos ir plonos medžiagos pjūviai
  • Mažos investicijos ir eksploatacinės išlaidos
  • Modernus ir kompaktiškas dizainas
  • Mažas energijos suvartojimas
  • Visame pasaulyje pripažinti aukštos kokybės komponentai
  • Padorus patikimumas
  • Didesnė pelno marža

Durma yra pasaulyje pirmaujanti mašinų gamintoja, taip pat pasaulio metalo apdirbimo staklių rinkos lyderė. Durma gaminių asortimentas apima visas svarbiausias metalo apdirbimo sritis: lenkimą, pjovimą, štampavimą ir profilinių medžiagų apdirbimą.

Durma savo produkciją eksportuoja į 82 pasaulio šalis. Įmonės gamyklos patalpų plotas siekia 150 000 kvadratinių metrų, įmonėje dirba daugiau nei 1 000 darbuotojų. Durma nuosekliai dirba siekdama aukščiausių metalo apdirbimo įrangos standartų.

Iš arčiau apžiūrėkite siūlomus lakštinio metalo lazerinius pjaustytuvus ir iškilus klausimams būtinai teiraukitės daugiau! Norime rasti geriausią įmanomą įrenginį jūsų verslui.

Bendri kontaktai

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pardavimas:(+372) 56 66 88 24Priežiūrapriežiūra:(+372) 657 9682Buhalterija:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location