fbpx

Metalo lakštų lenkimo staklės

Lakštinio metalo lenkimas yra operacija, kurios metu naudojama jėga, siekiant pakeisti lakšto formą. Lakštinis metalas yra išlenktas, kad gamybos procese būtų pasiekta reikiama forma ar forma. Taikoma išorinė jėga keičia tik išorines lapo savybes. Vienos rūšies lakštinio metalo parametrai, tokie kaip ilgis ir storis, išlieka tie patys. Lakštinio metalo lankstumas leidžia jam atlikti įvairius formavimo procesus.

Metalo lakštų lenkimo staklės padeda sulenkti lakštą su kuo mažiau klaidų, priklausomai nuo apdirbimo proceso.

Durma yra pasaulyje pirmaujanti mašinų gamintoja, taip pat pasaulio metalo apdirbimo staklių rinkos lyderė. Durma gaminių asortimentas apima visas svarbiausias metalo apdirbimo sritis: lenkimą, pjovimą, štampavimą ir profilinių medžiagų apdirbimą.

Durma savo produkciją eksportuoja į 82 pasaulio šalis. Įmonės gamyklos patalpų plotas siekia 150 000 kvadratinių metrų, įmonėje dirba daugiau nei 1 000 darbuotojų. Durma nuosekliai dirba siekdama aukščiausių metalo apdirbimo įrangos standartų.

Durma yra labai plataus spektro metalo apdirbimo įrangos tiekėja. Be to, įmonė turi aukštos kokybės paslaugas, klientų aptarnavimą ir mokymus. Bendrovė taip pat siūlo pristatymui paruoštas atsargines dalis, todėl sugedusio įrenginio taisymas užtrunka žymiai trumpiau.

SERVO serijos gaminiai vis dažniau pristatomi Durma gaminių asortimente. Naujausi programiniai sprendimai sumažina energijos sąnaudas, o tai reiškia, kad iš gamyklos atvežti įrenginiai yra ~30% efektyvesni.

Nordcity siūlo lenkimo stakles lakštiniam metalui, taip pat vamzdžių ir profilių apdirbimui. Peržiūrėkite mūsų pasirinkimą ir susisiekite su mumis, jei turite klausimų. Padedame surasti Jūsų įmonei geriausią įmanomą lenkimo stakles, kurios tiktų įmonės darbo krūviui ir kitiems svarbiems faktoriams. 

Bendri kontaktai

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pardavimas:(+372) 56 66 88 24Priežiūrapriežiūra:(+372) 657 9682Buhalterija:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location