(

Lenkimo suolai

Metalo lenkimas – tai metalinio vamzdžio ar lakštinio metalo formos keitimo procesas, veikiant jį jėga. Taikant jėgą, komponentas susilenkia tam tikru kampu, todėl susidaro norima forma, dažnai „V“ arba „U“ forma. Stabdžių presas yra įrankis, naudojamas metalo lakštui lenkti, o tai darant naudojamas štampavimas ir kalimas. Nors gali atrodyti akivaizdu, kad sustabdyti lenkimo mašiną, išlaikyti tikslumą viso proceso metu gali būti sunku. Yra keletas skirtingų tipų stendo presavimo stabdžių, kurie komponentui veikia skirtingą jėgos lygį. Pavyzdžiui, mechaniniai, pneumatiniai, hidrauliniai ir CNC.

Mechaninė lenkimo mašina

Dėl šios stabdžių konstrukcijos ant stendo preso tai nėra tinkamas pasirinkimas oro lenkimui. Du pagrindiniai mechaninio lenkimo staklių privalumai yra greitis ir tikslumas, tačiau kita įranga yra saugesnė ir lengviau naudojama, pavyzdžiui, CNC staklės.

Pneumatinė lenkimo mašina

Šiame įrenginyje oro srautui tiekti naudojamas kompresorius. Pneumatinis presavimo stabdys dažnai naudojamas, kai reikia mažesnio slėgio. Mašina taip pat geriausiai tinka mažoms metalinėms detalėms lenkti.

Hidraulinė lenkimo mašina

Hidraulinėse lenkimo staklėse dažnai naudojamos naujausios technologijos ir jos geriausiai tinka tiksliam lakštinio metalo lenkimui, todėl hidraulinės staklės yra populiarus pasirinkimas lakštiniam metalui ir vamzdeliams lenkti.

CNC lenkimo staklės

Šios mašinos duoda labai tikslius rezultatus ir gali apdoroti labai įvairaus storio ir dydžio metalines plokštes ir vamzdžius. Be to, CNC staklės ne itin reikalauja žmogaus buvimo ir tiek daug žinių apie staklių darbo principus, nes CNC lenkimo staklės didžiąją darbo dalį atlieka automatiškai.

Nordcity siūlo lenkimo stakles lakštiniam metalui, taip pat vamzdžių ir profilių apdirbimui. Peržiūrėkite mūsų pasirinkimą ir susisiekite su mumis, jei turite klausimų. Padėsime surasti Jūsų įmonei geriausią įmanomą lenkimo stakles, kuri atitiktų įmonės darbų apimtis ir kitus svarbius faktorius.

Bendri kontaktai

Nordcity Center OÜ, Tähnase tee 2/5, Peetri 75312, Harjumaa, Eesti

Pardavimas:(+372) 56 66 88 24Priežiūrapriežiūra:(+372) 657 9682Buhalterija:(+372) 683 6414

Email: konstantin@nordcity.ee

Location